Rivilė ir B1.lt — tam tikrų funkcijų palyginimas

B1.lt tam tikrų funkcijų palyginimas su Rivilė

Buhalterinė programa Rivilė ir B1.lt tam tikrų funkcijų palyginimas

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta, kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.

B1.lt Rivilė
Bazinis paketas3
Min. kaina2 už bazinį paketą3
15€/mėn.
35€/mėn.
Veikia debesyje1
Skirtingos vartotojų teisės
Adaptyvi4
Atvira registracija5
Veikia 3 kalbomis6
Atviras API7

Informacija atnaujinta: 2022-02-15.

Jei esate Rivilė programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu [email protected].

Išbandyk B1.lt privalumus

Registruokis
30 dienų nemokamai

Kaip perkelti buhalterijos duomenis iš programos Rivilė į B1.lt?

1. Papildykite sąskaitų planą.

2. Importuokite klientų sąrašą į B1.lt programą.3. Importuokite prekių likučius į B1.lt programą.4. Užregistruokite ilgalaikį turtą.5. Įkelkite banko likučius.6. Įkelkite visus likusius įrašus per DK->Bendras žurnalas.

Rivilė buhalterinė programa

Rivilė Gama buhalterinė programa
Rivilė Gama sistema, apimanti buhalterinę, finansinę, klientų (CRM) ir verslo valdymo apskaitą. Rivilė Gama turi įprastas grafinės Windows terpės "interfeiso" galimybes, o Kliento/Serverio (Client/Server-SQL)  technologija bei transakcijų mechanizmas užtikrina duomenų patikimumą ir stabilumą. Rivilė Gama buhalterinė programa pritaikyta Lietuvos vartotojui. Yra daugiavartotojiška sistema, tenkinanti įvairaus dydžio kompanijų reikalavimus. Rivilė Gama sistemoje galima matyti įmonės balansą iš karto po operacijos patvirtinimo. Rivilė Gama programa suderinama su sistemomis, aptarnaujančiomis kasos aparatus, kompiuterines svarstykles bei POS.

Buhalterinės apskaitos programoje Rivilė GAMA veikia vieningas sutarčių valdymo mechanizmas. Buhalterinės apskaitos ir klientų (CRM) bei verslo valdymo programoje Rivilė GAMA vartotojas gali pats (be programuotojo pagalbos) papildyti ekrano laukus savais laukais, kur būtų vedama papildoma informacija. Prie apskaitos programos Rivilė GAMA gali jungtis brūkšninių kodų skaitytuvai, taip pat nešiojami brūkšninių kodų skaitytuvai-kaupikliai. Sistemoje Rivilė GAMA prekėms galima laisvai pasirinkti keletą matavimo vienetų, t.y. pirkti, parduoti galima bet kokiais matavimo vienetais, tarp kurių aprašomi tarpusavio santykiai.
Programos Rivilė platinimu rūpinasi įmonė UAB „Rivilė“. 

* Informacija paimta iš Rivilė buhalterinės programos kūrėjų svetainės.

Atsiliepimai apie programą Rivilė