Atsiliepimai apie buhalterinę apskaitos programą B1.lt

— Ramūnas Vyšniauskas, Vyšnia grupė, CEO
Man patinka šitos komandos produktai. Tikrai atrodo nuostabiai. Pilnai tikiu, kad Jums pasiseks.

— Ilja Laurs, GetJar ir Nextury Ventures įkūrėjas
 
Šaunuoliai.

— Kostas Noreika, Paysera direktorius
 
Vyšnia Grupė, CEO
B1.lt — geriausia geriausiems. Ko gero geriausia buhalterinė programa pasaulyje.

— Ramūnas Vyšniauskas, Vyšnia grupė, CEO
 
Šis programinis produktas dar kartą patvirtino Profis įmonės pavadinimą — sukurtas ir pateiktas rinkai lankstus ir profesionalus interneto sprendimas. Tikslingas debesų technologijų panaudojimas leido sukurti inovatyvią, veikiančia bet kurioje platformoje, programinę buhalterinės apskaitos paslaugą. Pasinaudoti ja galės platus vartotojų kategorijų spektras, nuo mokymo įstaigų ir besimokančiųjų iki smulkaus ir vidutinio verslo įmonių.

— Prof. dr. Vitalijus Denisovas, Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakulteto dekanas
 
Mažoms įmonėms tai yra nepaprastai patogus įrankis taupantis laiką. Labai paprasta pasitikrinti įvairius veiklos rodiklius — klientų istoriją, apmokėjimų, mokesčių, apyvartų situaciją.

Mantas Jonikas, Aktualių Tendencijų Institutas direktorius
 
B1.lt — puikus sprendimas buhalterinei įmonei. Tai profesionali buhalterinė programa veikianti internete. Naudotis ja gali platus vartotojų ratas: buhalteriai, direktoriai, vadybininkai, pardavėjai, sandėlininkai ir t.t. kiekvienas su savo nustatytomis priėjimo prie duomenų teisėmis. Tai patogus, lankstus ir profesionalus įrankis, kuris taupo mūsų laiką.

— Dovydas Kvederis, Finansų Centras vadovas
 
Šiais laikais beveik visa verslo informacija randasi „debesyse“: paštas, bankai, valdžia... Jeigu jūs iki šiol tvarkote buhalteriją asmeniniame kompiuteryje, gal laikas susimastyti? Išbandykite debesų buhalteriją B1.lt — tai nekainuoja!

— Vadim Narožnij, Omega Lithuania generalinis direktorius

 

B1.lt — puikus sprendimas tiems, kurie nemėgsta bereikalingo rankų darbo ir kurie nori visą reikalingą buhalterinę informaciją pasiekti vienoje vietoje. Džiaugiamės, atradę sistemą, kuri taupo mūsų ir mūsų buhalterės laiką. Sėkmės Jums!

— Jaunius Petraitis, Black Florence vadovas

 

Lietuvėlėje kaip ir Bavarkėje — nieko idealaus nėra. Bandžiau И1юде, bą.lt — nusivylęs, nes GPM'o priskaičiavo man :|, teks moketi net :|, bet veikia greitai. Pilnas atsiliepimas: www.bajeris1.lt

— Čiovydas, Čiovydas ir partneriai kompanijos vadovas