Mokymai ir konsultacijos

Pasirink patogiausią mokymosi būdą

Buhalterinės apskaitos mokymo įstaigos:

Mokymo įstaiga / Partneris Paslauga Trukmė Miestas Kaina
b1.png B1.lt, UAB Individualūs mokymai 1 val. Internetu 50€ / val. Apskaitos kompanijoms: 1,5 val. nemokamai.
kauko-b1-logos-registracija.png Kauko Online Mokymai Buhalterinės apskaitos mokymai Internetu Nemokamai
vdu_154x45.png Vytauto Didžiojo universitetas Apskaita ir finansai 4 - 5,5 m. Kaunas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
viko_154x45_copy.png Vilniaus Kolegija Buhalterinė apskaita 36 mėn. Vilnius 3390 €
smk.png Socialinių mokslų kolegija Finansų apskaita 3 - 4 m. Vilnius, Klaipėda Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
utenos-kolegija_154x45.png Utenos kolegija Buhalterinė apskaita 3 - 4 m. Utena Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
domerta_154x45.png MB Domerta Individualūs mokymai 1 val. Klaipėda, Internetu Dėl kainos kreiptis į partnerį.
kvk_154x45.png Klaipėdos Valstybinė kolegija Buhalterinė apskaita 3 - 4 m. Klaipėda 3267 €
kauno_kolegija.png Kauno Kolegija Buhalterinė apskaita 3 - 4 m. Kaunas 3600€
panevezio_kolegija.png Panevėžio Kolegija Buhalterinė apskaita 3 - 4 m. Panevėžys Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
ltvk.png Lietuvos verslo kolegija Buhalterinės apskaitos studijų programa 3 - 4 m. Vilnius, Klaipėda 4500 €
kitm.png Kauno informacinių technologijų mokykla Apskaitos kursai 12 mėn. Kaunas Nemokamai.
btvmc_logo.png Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Apskaitininko ir kasininko profesinio mokymo programa 12 mėn. Biržai Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
epmc_154x45.png Elektrėnų profesinio mokymo centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 12 mėn. Elektrėnai Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
finvile.png MB Finvilė Individualūs mokymai 1 val. Vilnius, Utena, Internetu Dėl kainos kreiptis į partnerį.
kmuic_logo.png Moterų užimtumo centras Buhalterinės apskaitos pagrindų ir mokesčių deklaravimo kursai 60 a.val. Kaunas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
galvanausko.png Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras Apskaitos kursai 20 sav. Klaipėda Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
knowhow_synergy.png UAB KnowHow Synergy Individualūs mokymai 1 val. Vilnius, Kaunas, Alytus, Utena, Internetu Dėl kainos kreiptis į partnerį.
serafrea.png UAB Serafrea B1.lt kursai Vilniuje 16 a.val. Vilnius, Internetu 249€ (15,56 Eur/1 val.)
summarum_logo.png MB "Summarum" Buhalterinės apskaitos pagrindų ir mokesčių deklaravimo kursai 12-60 a.val. Kaunas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
kursu_centras.png Kursų Centras B1.lt kursai Vilniuje 16 a.val. Vilnius 249 €
ratio_vera.png MB Ratio Vera Individualūs mokymai 1 val. Vilnius, Internetu Dėl kainos kreiptis į partnerį.
jureiv_mokykla_logo.png Lietuvos Aukštoji Jūreivystės Mokykla Uosto ir laivybos įmonių finansai 3 m. Klaipėda Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
apskaita_paprastai.png MB Apskaita paprastai Individualūs mokymai 1 val. Alytus Dėl kainos kreiptis į partnerį.
rokiskio-ztum-154x45.png Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos Apskaitos programa 10 mėn. Rokiškis Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
kalipedos-turizmo-mokykla_154x45.png Klaipėdos Turizmo Mokykla Apskaitininko profesinio mokymo programa 3 m. Klaipėda Klaipėdos turizmo mokyklos mokiniams nemokamai.
avevera_154x45.png Avevera, Vev Buhalterinės apskaitos kursai 50 val. Internetu Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
veiklos-partneriai_154x45.png UAB Veiklos partneriai Apskaitos kursai 1 val. Kaunas, Internetu 30 € / 1 val.
apskaita-jums_154x45.png Apskaita Jums Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų kursai 114 a.val. Internetu 490 €
microsoftteams-image_6.png Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Individualūs mokymai 1,5 m. Kaunas Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka
154x45_tvm.png Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 9 mėn. Kupiškis Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
154x45.png Daugų Technologijos ir Verslo Mokykla Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 6 mėn Daugai Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
p_154x45.png Plungės technologijų ir verslo mokykla Apskaitininko ir Finansinių paslaugų teikėjo profesinio mokymo programos 10 mėn. Plungė Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
154x45.png Tauragės Profesinio rengimo centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 10 mėn. Tauragė Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
154x45_1.png Visagino Technologijos ir Verslo Profesinio Mokymo Centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 1 metai Visaginas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
154x45_7.png Suaugusiųjų mokymo centras VšĮ „Profesijų spektras“ Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 22,6 sav. Marijampolė, Druskininkai Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
utenos_154x45.png Utenos regioninis profesinio mokymo centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 10 mėn. Utena Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
telsiu_centras.png Všį TELŠIŲ REGIONINIO PROFESINIO MOKYMO CENTRAS Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 8 mėn. Telšiai Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
vilniaus_tdk_145x45.png Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VDTKO) Informacinių sistemų inžinierius 3 metai Vilnius Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
siauliu_prc.png Šiaulių Profesinio Rengimo Centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 9 mėn. Šiauliai Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
kauno_technikos_profesinis_mokymo_centras_154x45.png Kauno technikos profesinio mokymo centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa/Sandėliavimo darbų organizatoriaus modulinė profesinio mokymo programa 9 mėn. Kaunas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
vilniaus_kpm_kaisiadoriu_sk_154x45.png Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 1 metai. Kaišiadorys mokslas nemokamas
kedainiu_prc_154x45.png Kėdainių Profesinio rengimo centras Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 1 metai. Kėdainiai Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.
raseiniu_tvmin_progress.png Raseinių technologijų ir verslo mokykla Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa 10 mėn. Raseiniai Studijos finansuojamos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatyta tvarka.
logotipas-ernadas_1.png Ernadas Apskaitininko profesinio mokymo modulinė programa 113 dienų Kaunas Dėl kainos kreiptis į mokymo įstaigą.

 

Mokymo įstaigos, kurios dar nedėsto su B1.lt:


Lietuvos apskaitos mokslo įstaigos šioje lentelėje išrikiuotos pagal tai ar jos naudoja B1.lt programą mokymo tikslams.
Ši surinkta ir pateikta informacija yra autorinė, bet koks šios informacijos kopijavimas ir disponavimas yra draudžiamas.
Informacija atnaujinta: 2019-02-19

B1.lt — nemokama ir patogi programa nuotoliniam mokymui