B1.lt buhalterinės apskaitos programa

Paspartinkite savo verslą — suvienykite komandą ir sistemas 

B1.lt — sukurta tam, kad buhalterija padėtų verslui. Būtent todėl debesies apskaitos programa, turinti visus pagrindinius apskaitos modulius, leidžia lengvai apjungti įmonių komandas ir kitas verslo sistemas.

Nepriklausomai nuo kompanijos dydžio — kiekvienas gali sau leisti šiuolaikišką ir efektyvų darbą. Taip taupomas laikas, mažinamos išlaidos programinei įrangai, lengvai ir su malonumu įtraukiami visi įmonės nariai. Pagaliau integracijos yra paprastos, greitos ir standartizuotos. Klientų duomenys saugiai laikomi greitame Amazon debesyje.

Mūsų misija — padaryti visų buhalterinių operacijų atlikimą akimirksniu.

Didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje*

Didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje*

* Didžiausia — reiškia turinti daugiausiai įmonių, kurios veda realią apskaitą.  Lietuviška — reiškia sukurta Lietuvoje ir  ją sukūrė lietuviško kapitalo įmonė. 
Apskaitos programa — reiškia apskaitos (buhalterinė) programa, kuri turi visus būtinus apskaitos modulius ir ataskaitas į VMI ir SoDra. 
Debesyje — reiškia SaaS (Software as a Service, lietuviškai „Programinė įranga kaip Paslauga”) pagrįsta programa, t. y. vieninga programa platinama centralizuotai (o ne daug atskirų kopijų), prie kurios jungiasi ir naudojasi daug klientų vienu metu.
Apskaitos programų pavadinimų paieškos statistika Google.lt sistemoje.

Apie mus skaitykite:Dirbtinį intelektą įdarbinusi B1.lt apskaitos sistema
Jau nuo pat pradžių B1.lt kūrėjai kėlė sau tikslą pažangiomis technologijomis mažinti Lietuvos įmonių buhalterinės apskaitos kaštus. Prie privalumų, kuriuos, lyginant su senosiomis buhalterinėmis programomis, užtikrina integruota debesų buhalterija, daugelis įmonių jau priprato... Daugiau


Buhalterijos tvarkymas — įmonių Achilo kulnas
Tinkamų ir savo darbą išmanančių specialistų pasirinkimas — būtinas kriterijus tvarkingai įmonės apskaitai. Deja, į buhalterijos niuansus kištis nenorinčiam ir nespėjančiam vadovui gali būti sunku vertinti buhalterio darbą, juolab kad šio darbo vaisiai dažnai pasimato tik uždarant įmonės finansinius metus... Daugiau


Verslo atsakas į pandemiją

„Kiekviena krizė atveria naujas galimybes, pavyzdžiui, pradėti prasmingas veiklas, kuriomis paprastai nerastume laiko. Joga yra labai efektyvus fizinis ir psichologinis atsakas į šiandieninę situaciją. Iš pradžių kursus nupirkome savo darbuotojams. Matydami, kaip tai pasiteisina, nusprendėme žengti antrą žingsnį... Daugiau