B1.lt buhalterinės apskaitos programa

Paspartinkite savo verslą — suvienykite komandą ir sistemas 

B1.lt — sukurta tam,  kad buhalterija padėtų įmonėms uždirbti daugiau . Būtent todėl debesies apskaitos programa, turinti visus pagrindinius apskaitos modulius, leidžia lengvai apjungti įmonių komandas ir kitas verslo sistemas.

Nepriklausomai nuo kompanijos dydžio, kiekvienas gali sau leisti šiuolaikišką ir efektyvų darbą. Taip taupomas laikas, mažinamos išlaidos programinei įrangai, lengvai ir su malonumu įtraukiami visi įmonės nariai. Pagaliau, integracijos yra paprastos, greitos ir standartizuotos. Klientų duomenys saugiai laikomi Amazon serverių debesyse.

Mūsų misija — padaryti visų buhalterinių operacijų atlikimą akimirksniu.


B1.lt komanda taip myli klientus, kad net sukūrė jiems atskirą šventę — Kliento dieną. Tai vienintelė Lietuvos šventė, kuri švenčiama visama pasaulyje.

Didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje*

Didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje*

* Didžiausia — reiškia turinti daugiausiai įmonių, kurios veda realią apskaitą.  Lietuviška — reiškia sukurta Lietuvoje ir ją sukūrė lietuviško kapitalo įmonė. 
Apskaitos programa — reiškia apskaitos (buhalterinė) programa, kuri turi visus būtinus apskaitos modulius ir ataskaitas į VMI ir SoDra. 
Debesyje — reiškia SaaS (Software as a Service, lietuviškai „Programinė įranga kaip Paslauga”) pagrįsta programa, t. y. vieninga programa platinama centralizuotai (o ne daug atskirų kopijų), prie kurios jungiasi ir naudojasi daug klientų vienu metu.
Apskaitos programų pavadinimų paieškos statistika Google.lt sistemoje.

Įkvepiančios idėjos

Verslo patarimai