NANO

Nesudėtinga, greitai įsisavinama, su kuria Jūs galite: pajamuoti prekes į sandėlį; prekes išlaiduoti, nurašyti, grąžinti, išrašyti sąskaitas faktūras; nurašant žaliavas rankiniu būdu automatiškai pajamuoti pagamintą produkciją (komplektavimas) tam nenaudojant technologinių kortelių; matyti prekių likučius, atlikti jų inventorizaciją; vesti tiekėjų ir pirkėjų skolų apskaitą; vesti ilgalaikio turto apskaitą; vesti kasą ir bankus; vesti atskaitingų asmenų apskaitą; suformuoti didžiąją knygą. Didžiausias privalumas – neribotas įmonių, kurių apskaitą norite vesti, skaičius. 

* Informacija paimta iš NANO buhalterinės apskaitos programos kūrėjų svetainės.

Palygink NANO tam tikras funkcijas su kitomis programomis

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.
Nemokama
(30 dienų)
Nereikia įdiegti. Veikia be „Remote“
Minimali kaina, Eur/mėn. už Bazinį paketą*
5 Eur/mėn.
299,99 Eur
Skirtingos vartotojų teisės
Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
Veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis
Atviras API
Paskutiniai atnaujinimai svetainėje
2018
2018

Informacija atnaujinta: 2018-06-14
– Informacija tikslinama.

* Bazinį paketą sudaro dvylika pagrindinių modulių: Klientai / Sandėlis / DK / Bankas / Kasa / Ataskaitos / Darbuotojai / Gamyba / Ilgalaikis turtas / Dokumentai / Darbo užmokestis (apskaita, deklaracijos) / i.MAS.

Jei esate NANO programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu info@b1.lt.