Apskaitos ASISTENTĖ

Apskaitos ASISTENTĖ padeda tikslingai atlikti visus, su įmone susijusius, reikalingus finansinius apskaičiavimus, prekybinių santykių bei turto registrą. Jos pagalba sudaromos tikslios ataskaitos iki pelno ar nuostolių, fiksuojamas balansas. Pritaikyta visų įmonių tipų, įskaitant ir individualių, apskaitai vesti. Jei reikia, gali būti vykdoma kelių įmonių apskaita. Geriausia naudoti dirbant su nedidelių, vidutinių bendrovių duomenimis. Programa labai universali: informacija apie prekes gali būti suvedama ir apskaičiuojama užsienio valiuta, duomenys nesudėtingai eksportuojami ar importuojami iš kitų failų/programų, kurie gali būti siunčiami tarp įmonės filialų, kadangi programa puikiai veikia tinkle. 

* Informacija paimta iš Apskaitos ASISTENTĖ buhalterinės programos kūrėjų svetainės

Palygink Apskaitos ASISTENTĖ tam tikras funkcijas su kitomis programomis

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.
Bazinis paketas3
Min. kaina2 už bazinį paketą3
8€/mėn.
360€
Veikia debesyje1
Skirtingos vartotojų teisės
Adaptyvi4
Atvira registracija5
Veikia 3 kalbomis6
Atviras API

Informacija atnaujinta: 2018-06-14
– Informacija tikslinama.

1 Nereikia įdiegti. Veikia be „Remote“
2 Kainos nurodytos be PVM.
3 Bazinį paketą sudaro dvylika pagrindinių modulių: Klientai / Sandėlis / DK / Bankas / Kasa / Ataskaitos / Darbuotojai / Gamyba / Ilgalaikis turtas / Dokumentai / Darbo užmokestis (apskaita, deklaracijos) / i.MAS.
4 Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
5 Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
6 Veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis

Jei esate Apskaitos ASISTENTĖ programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu info@b1.lt.