Apskaitos ASISTENTĖ

Apskaitos ASISTENTĖ padeda tikslingai atlikti visus, su įmone susijusius, reikalingus finansinius apskaičiavimus, prekybinių santykių bei turto registrą. Jos pagalba sudaromos tikslios ataskaitos iki pelno ar nuostolių, fiksuojamas balansas. Pritaikyta visų įmonių tipų, įskaitant ir individualių, apskaitai vesti. Jei reikia, gali būti vykdoma kelių įmonių apskaita. Geriausia naudoti dirbant su nedidelių, vidutinių bendrovių duomenimis. Programa labai universali: informacija apie prekes gali būti suvedama ir apskaičiuojama užsienio valiuta, duomenys nesudėtingai eksportuojami ar importuojami iš kitų failų/programų, kurie gali būti siunčiami tarp įmonės filialų, kadangi programa puikiai veikia tinkle. 

* Informacija paimta iš Apskaitos ASISTENTĖ buhalterinės programos kūrėjų svetainės

Palygink Apskaitos ASISTENTĖ tam tikras funkcijas su kitomis programomis

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.
Nemokama
(30 dienų)
Nereikia įdiegti. Veikia be „Remote“
Minimali kaina, Eur/mėn. už Bazinį paketą*
5 Eur/mėn.
360 Eur
Skirtingos vartotojų teisės
Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
Veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis
Atviras API
Paskutiniai atnaujinimai svetainėje
2018
2018

Informacija atnaujinta: 2018-06-14
– Informacija tikslinama.

* Bazinį paketą sudaro dvylika pagrindinių modulių: Klientai / Sandėlis / DK / Bankas / Kasa / Ataskaitos / Darbuotojai / Gamyba / Ilgalaikis turtas / Dokumentai / Darbo užmokestis (apskaita, deklaracijos) / i.MAS.

Jei esate Apskaitos ASISTENTĖ programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu info@b1.lt.