Dokumentus reikia pateikti priklausomai nuo susiklosčiusios situacijos. Reikia atsižvelgti į tai, kad darbo ginčų komisijos visoje Lietuvoje skirtingai vertina savo teises ir iniciatyvumą pasiūlymui, kokius dokumentus darbdaviui ar darbuotojui reikia pateikti.
Didžioji dalis darbo ginčų komisijų kartu su pranešimu, kad pradėtas darbo ginčas, atsakovui prideda ir sąrašą, kokius dokumentus reikėtų surinkti. Bet yra tokių darbo ginčų komisijų, kurios nepateikia sąrašo, o prašo pateikti atsiliepimą ir visus bylai reikalingus (reikšmingus) dokumentus, pvz. atleidimo, atsiskaitymo dokumentai.Komisijos, kurios prideda sąrašą, jį pateikia rekomendacinio pobūdžio. Sąrašas gali siekti 15-20 punktų.
Pasitaiko, kad sąraše būna pateikta per daug dokumentų, kurie yra reikalingi pagal darbo ginčo esmę, o kartais per mažai. Reikia pateikti tuos dokumentus, kurie tikrai yra reikalingi nagrinėjant darbo ginčą komisijoje. Turint strategiją ir taktiką tampa lengviau atsakyti į šitą klausimą. Dokumentus reikia teikti kuo paprasčiau, nebūtini patvirtinimai, galima teikti el. būdu (vengti Excel, skaičiuoklių, teikti PDF formatu).
Straipsnis laukia autoriaus
Straipsnis „“ dar kuriamas. Nespėjame rašyti :) Turite atitinkamos patirties? Parašykite šitą straipsnį, o mūsų redaktoriai jį patikrins ir patvirtins. Kodėl man naudinga rašyti? Kaip parašyti straipsnį?Redaguoti straipsnį
Susiję straipsniai
Resursai
10 aktyviausių autorių :
Vienijame geriausius apskaitos ir mokesčių specialistus ir kviečiame būti enciklopedijos autoriumi! Taip padidinsite savo ir savo įmonės ar įstaigos žinomumą verslo bendruomenėje!Kodėl man naudinga rašyti?