Straipsnis galioja:
nuo {{c.currentPost.validFrom}}
iki {{c.currentPost.validTo}}
Nėra žymų
Yra pakeitimų
Darbo vietų pritaikymo subsidijavimas skirtas bedarbių, kurie yra darbingo amžiaus neįgalieji, kuriems nustatytas iki 55 % darbingumo lygis neterminuotam įdarbinimui remti ir darbingo amžiaus užimtų asmenų, kuriems nustatytas iki 40 procentų darbingumo lygis išlikimui darbo rinkoje remti, pritaikant esamas darbo vietas.
Finansavimas gali būti skiriamas pritaikyti esamas darbo vietas, kurioms keliami reikalavimai atitinka bent vieną žemiau nurodytų kriterijų:
- Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamento aptarnaujamoje teritorijoje yra registruotų bedarbio statusą turinčių asmenų, atitinkančių darbdavio paraiškoje nustatytus kvalifikacinius reikalavimus ir negalios pobūdį (klausos, regėjimo, judėjimo ir (ar) kita negalia) pritaikomoms darbo vietoms;
- Darbdavio paraiškoje nustatytų kvalifikacinių reikalavimų, reikalingų dirbti pritaikomoje darbo vietoje, asmenys galės įgyti iki paraiškoje nurodytos darbo vietos pritaikymo dienos.
Parama teikiama pritaikant esamas darbo vietas mokant subsidiją:
- techninės pagalbos priemonėms, reikalingoms darbo vietai pritaikyti neįgaliesiems, ar darbo procese naudojamiems specialiems įrenginiams (mašinoms, aparatams, prietaisams, įrankiams, įtaisams) ar kitiems specialiems reikmenims, kurių reikia neįgaliam darbuotojui darbo funkcijoms atlikti, projektuoti, gaminti, pirkti ir montuoti (įrengti) - vienai darbo vietai negali viršyti 31,0 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos dydžių sumos.
- turto valdymo teise ne mažiau kaip 36 mėnesius nuo numatomos darbo vietos pritaikymo dienos valdomam pastatui (patalpai, patalpoms) remontuoti, siekiant užtikrinti aplinkos prieinamumą neįgaliesiems (aplinkos atitiktį specialiesiems neįgaliųjų poreikiams), pritaikant darbo vietos aplinką, gamybines ir poilsio patalpas, taip pat aplinką pritaikant akliesiems, perkant, projektuojant, gaminant ir montuojant (įrengiant) specialius įrenginius ir kitą įrangą, be kurios neįgalus darbuotojas nepajėgtų patekti į darbo vietą ar pastate esančias poilsio patalpas - vienai darbo vietai negali viršyti 4,7 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos dydžių sumos.
Straipsnis laukia autoriaus
Straipsnis „“ dar kuriamas. Nespėjame rašyti :) Turite atitinkamos patirties? Parašykite šitą straipsnį, o mūsų redaktoriai jį patikrins ir patvirtins. Kodėl man naudinga rašyti? Kaip parašyti straipsnį?Redaguoti straipsnį
Susiję straipsniai
Resursai
Sukurti straipsnį
10 aktyviausių autorių :
Publikuoti straipsniai:
Susisiekite su mumis: [email protected]
Vienijame geriausius apskaitos ir mokesčių specialistus ir kviečiame būti enciklopedijos autoriumi! Taip padidinsite savo ir savo įmonės ar įstaigos žinomumą verslo bendruomenėje!Kodėl man naudinga rašyti?