Functionality of the statistics module — enterprises by employees.
Used in modules: Statistics

FAQ / Functionality of the statistics module — enterprises by employees.

Paskyra → Statistika
Įrankis skirtas duomenų peržiūrai pagal įmones ir pagal darbuotojus. Statistiką galima peržiūrėti pasirinktam laikotarpiui įvedus norimą datą laukeliuose „Nuo“ ir „Iki“, spausti mygtuką filtruoti

  • Skaičius prie darbuotojo rodo atliktų veiksmų skaičių, pavyzdžiui Laima UAB „Užtrauktukas“ įmonėje atliko 316 veiksmų.

stat1

  • Paspaudus ant kiekvienos įmonės galima peržiūrėti, kiek kiekvienas darbuotojas atliko tam tikrų įrašų moduliuose.

Pavyzdžiui pasirinktam periodui UAB „Užtrauktukas“ įmonėje: Edita Sandėlio modulyje atliko 2036 veiksmus, Bankas modulyje – 1037 veiksmus ir pan.

stat11

  • Paspaudus ant modulio pavadinimo, matoma išsamesnė informacija apie vartotojo veiksmus moduliukuose:
  • Paspaudus ant skaičiaus, atidaroma informacinė lentelė, kurioje nurodyta atlikto veiksmo data ir laikas, taip pat pateikiami suminiai veiksmų duomenys.

Pavyzdyje matosi, kad vartotojas „Edita“ Sandėlis → Prekyba modulyje atnaujino informaciją 2023-05-25 13:49:38  ir koregavo Pardavimo dokumente pardavimo pozicijos įrašą 2023-05-25 13:49:17. Taip pat galima paspaudus ant "akytės" pamatyti tikslų dokumentą, kuris buvo sukurtas arba koreguotas.

statistika3

Pastaba. Statistikos modulyje informacija už einamąją dieną nėra atvaizduojama, tik sekančią dieną po atliktų veiksmų programoje pateikiama statistinė informacija pagal darbuotojus.