Sujunkite ebay su apskaitos programa

Kaip tai veikia?

Sujungti su B1.lt apskaitos programa greita ir paprasta, tiesiog suteikite prieigą prie savo eBay pardavėjo paskyros. Po sujungimo sumažės rankinio darbo, supaprastės apskaitos vedimas, nespausdinsite popierinių sąskaitų, likučių ir sandėlio stebėjimas maloniai supaprastės.

Sumažės rankinio darbo

Ebay įvykdyti pardavimai ir atsiskaitymai periodiškai atkeliauja į buhalteriją (klientas, sąskaita)
Prekė nusirašo iš sandėlio po pardavimo, jei likutis yra sandėlyje
Galima sujungti kelias Ebay el. parduotuves

Papildomai

Skirtingų PVM tarifų palaikymas
Skirtingų valiutų palaikymas (valiutiniai pardavimai)
Patogiai rasite visas sąskaitas ir sugeneruosite reikiamas ataskaitas
Grąžinimai nėra importuojami į B1.lt sistemą, juos reikia apdoroti patiems
iliustrebay

Kiek tai kainuos?

b1dd

Apskaitos programa

Paslauga (raktas) perkama 1 el. parduotuvei.
Dėl techninių klausimų kreiptis per programos konsultacinę sistemą (plano Ekspertas).
Atsiradus klausimams dėl įsigijimo kreiptis: www.b1.lt/kontaktai 

nuo 30€ / mėn.

Instrukcija sujungimui su eBay


Žinynai → Sandėlio → Operacijos rūšys

Spauskite žalią mygtuką ,,+“ sukurti naują įrašą. Kokias kor. sąskaitas naudosite operacijoje, tokiais įrašais registruosis sumos apskaitoje.

3.1 Sukurkite naują operaciją Pardavimas (e-shop) su reikiamais nustatymais.

Spauskite mygtuką ,,Išsaugoti“.

3.2. Sukurkite naują operaciją Nurašymas (e-shop) su reikiamais nustatymais.

Spauskite mygtuką ,,Išsaugoti“.

Pastaba. Operacijose nurodytos pavyzdinės kor. sąskaitos. Kor. sąskaitas naudokite pagal savo įmonės patvirtintą sąskaitų planą.

Žinynai → Sandėlio → Dok. Serijos

Spauskite žalią mygtuką „+“ sukurti naują įrašą ir aprašykite reikiamus laukus. T.y. priskirkite seriją ir numerį prie naujai sukurtos operacijos. Taip pat pažymėkite varnele „Spausdinti sąskaitą“.

Pardavimas (e-shop)

Nurašymas (e-shop)

Pastaba. Seriją ir numerį naudokite pagal savo įmonės patvirtintus įsakymus.

Žinynai → Prekių kortelės → Prekės

Sukurkite kortelę Prekės pozicija (e-shop), prekės požymį pasirinkite paslaugą. Užpildykite tris privalomus laukus, kurie yra pažymėti žvaigždute. Aprašę laukus, spauskite ,,Išsaugoti“.

Taip pat sukurkite kortelę Nuolaida (e-shop), prekės požymį pasirinkite paslaugą. Aprašę nustatymus, spauskite „Išsaugoti“.

Sukurkite kortelę su Dovanų čekis (e-shop), prekės požymį pasirinkite paslaugą. Aprašę nustatymus, spauskite „Išsaugoti“.

Sukurkite kortelę Pristatymas (e-shop), prekės požymį pasirinkite paslaugą. Aprašę nustatymus, spauskite Išsaugoti“.

Pastaba. Prekių kortelės kuriamos su požymiu paslauga, susigeneravus pardavimo dokumentui iš Amazon parduotuvės, prekė nenusirašo. Prekė nusirašo susikūrus tik antram, t.y. nurašymo dokumentui.

Parametrai → eBay

Modulyje spauskite mygtuką „+Užsakyti paslaugą“ ir spauskite „Taip“. Atsidariusiame lange užpildykite reikiamus laukus, parametrai susidaro iš keturių dalių:
  • Bendri nustatymai
  • Prisijungimo nustatymai
  • Buhalteriniai nustatymai
  • Naudojami PVM tarifai
6.1. Bendri nustatymai:
Pavadinimas – eBay1 ateis automatiškai, bet galite pavadinimą pakeisti, sukurti Jums patogiausią.

6.2. Prisijungimo nustatymai:
Svetainės ID – 3, šis parametras ateina pagal nutylėjimą. Parametras 3, tai eBay UK. Jei norite pakeisti šį parametrą, iš sąrašo ,,Galimos reikšmės“ galite pasirinkti Jums reikiamą, t.y. 0 - eBay United States
2 - eBay Canada (English), 3 - eBay UK, 15 - eBay Australia, 16 - eBay Austria ir t.t.
Imti tik užsakymus, kur pardavėjo el. paštas yra – šis laukas nėra privalomas. Tai papildomas ribojimas, jei Jūs turite sujungus kelis emailus su viena eBay paskyra. Įvedus į šį lauką el. paštą, bus gaunami tik pardavimai susijusieji su tuo paštu.
Sinchronizuoti užsakymus nuo ir Buhalterija skaičiuojama nuo lauke, nustatykite datą nuo kada norėsite sinchronizuoti duomenis. Būtinai užpildykite abu laukus.
Sekanti sinchronizacija lauke - galite matyti datą, kada bus sekanti sinchronizacija.
Prieigos galiojimo laikas lauke – Ebay raktas turi galiojimo laiką, čia parodomas laikas iki kada galioja prieiga prie eBay.
Pastaba. Jei norite paspartinti sinchronizaciją, galite ranka sinchronizuoti duomenis, t.y. paspauskite mygtuką viršuje ,,Gauti duomenis“. Rekomenduojame per daug (per dažnai) nespausti šio mygtuko, nes Amazon serveris gali laikinai užblokuoti prieigą.


6.3. Buhalteriniai nustatymai:
Užpildykite laukus pažymėtus žvaigždute, priskirkite anksčiau sukurtas operacijas ir korteles, t.y. aprašytas 3, 4 ir 5 punktuose.


6.4. Naudojami PVM tarifai:
Ties lauku ,,Naudojami PVM tarifai“, paspaudus mygtuką + Nustatyti PVM tarifus“, užpildykite laukus. Kokius PVM tarifus nustatysite PVM tarifo importas“ lentelėje, tokie tarifai ir ateis prie kiekvienos šalies. Būtini PVM tarifų nustatymai:
· PVM mokėtojas (ES)
· Ne PVM mokėtojas (ES)
· Kiti (ne iš ES)
Spauskite + Importuoti“.

Pastaba. Jei Jums yra suteiktas dar vienas PVM mokėtojo kodas ir Jūs turite teisę parduoti su kitu PVM tarifu, atskirai prie tos šalies padarykite nustatymus, t.y. aprašykite kitus naudojamus PVM tarifus.

6.5. Aprašius visus parametrus, spausti mygtuką viršuje ,,Išsaugoti“.
Atsiradusioje lentelėje klausiama: ,,eBay reikalauja patvirtinimo iš vartotojo. Paspaudus "Pereiti ir patvirtinti" Jūs būsite peradresuoti į eBay sistemos svetainę, kurioje galėsite tai padaryti. Atkreipkite dėmesį, kad B1.lt pradės imti užsakymus tik tada, kai Jūs sėkmingai patvirtinsite sujungimą. Tęsti?
Spauskite ,,Pereiti ir patvirtinti“.

Programa nukelia Jus prie eBay platformos. Prisijunkite prie eBay ir spauskite ,,Agree“.
Programa vėl Jus nukels į B1.lt sistemą. Spauskite ,,Išsaugoti“.

Žinynai → Prekių kortelės → Prekės

Susiekite B1.lt prekes su eBay parduotuvės prekėmis, t.y. iš eBay parduotuvės SKU prekės kodą įrašykite į B1.lt sistemoje kortelėje ,,Kodas“ lauke. Kodas gali būti sudarytas iš 60 skaičių.


 
 

Pastaba. Jei bus susietos prekių kortelės B1.lt ir eBay sistemoje, susikūrus antram įrašui, t.y. nurašymo dokumentui iš sandėlio, nusirašys ši prekė.

8.1.Papildykite sąskaitų planą:

DK → Sąskaitų planas

Detali

8.2. Banko sąskaitas pririškite prie kor. sąskaitų:

Bankas → Bankų sąsaja su kor. sąskaita

8.3. Sukurkite klientą:

Klientai → Klientai

8.4. Aprašykite duomenų mainus:

Parametrai → Duomenų mainai
Aprašykite Bendri nustatymai” ir „Mokėjimų nustatymai”.

 

Parametrai → Buhalterija

Įrašykite kor. sąskaitas į laukus: „Neigiamo valiutų kursų pasikeitimo įtakos kor. sąskaita“, „Teigiamo valiutų kursų pasikeitimo įtakos kor. sąskaita“, „Valiutos pirkimo sąnaudos“ ir „Valiutos pirkimo pajamos“. Rekomenduojame kor. sąskaitas naudoti pagal savo įmonės patvirtintą sąskaitų planą.

Kai visi nustatymai nustatyti, galite ,,Sinchronizuoti užsakymus". Automatiškai sinchronizuojami užsakymai kas parą, jei norite gauti užsakymą greičiau, galite paspausti mygtuką ,,Gauti duomenys“ (rekomenduojame per daug nespausti šio mygtuko, nes el. parduotuvės serveris gali laikinai užblokuoti prieigą).

Sinchronizuoti užsakymai iš el. parduotuvės į B1.lt ateina į Sandėlis=>E-prekyba modulį. Jei įrašas pilkas, tai užsakymas sutvarkytas, t.y. prekė nusirašė iš sandėlio. Jei įrašas baltas, galite priskirti nurašę prekę ranka.


Kokie įrašai užsiregistravo B1.lt sistemoje, galite matyti tabe ,,Buhalterinė informacija“. Laukelyje Pardavimo dok. serija ir numeris atvaizduojamas pardavimo dokumentas, kuris bus užregistruotas apskaitoje. Nurašymo akto dok. serija ir numeris atvaizduojamas pardavimo dokumentas, kuris bus užregistruotas apskaitoje. Šie sugeneruoti dokumentai užsiregistruoja Sandėlis=>Prekyba modulyje su kor. sąskaitomis. Paspaudus mygtuką ,,Peržiūrėti" programa atidaro dokumentą sandėlis modulyje. Skiltyje ,,Sandėlio likučiai" matote likučius kurie yra sandėlyje, jei matote ten įrašą, vadinasi programa nenurašė medžiagos.

Rekomenduojame „Lengvą startą“


1. Padarysime mokymus, padėsime padaryti pradinius nustatymus B1.lt ir paleisti sujungimą su el. parduotuve ar kasos aparatu.
2. Esant poreikiui, padėsime su įskiepio įdiegimu. 

300 € — vienkartinis mokestis.
(150 € grįžta į jūsų B1.lt balansą).

Partneriai

DSMokykla.lt

Mokykla, norintiems prekiauti per eBay

Dėl el. parduotuvės klausimų kreiptis:
www.dsmokykla.lt/kontaktai/

nuo 29€ / kursą

B1.lt integracija su el. prekyba