Automatinis Swedbank banko išrašų importas į B1.lt

Automatinis Swedbank banko išrašų importas

Kaip tai veikia?

Sėkmingai atlikus paprastą sujungimo procesą tarp Swedbank ir B1.lt, banko išrašai bus kiekvieną dieną automatiškai importuojami į apskaitos programą. Banko išrašai įkeliami per „Swedbank Gateway“.

Sujungimo privalumai

  • Swedbank išrašų nereikės importuoti rankiniu būdu į B1.lt programą.
  • Optimizavus banko išrašų importą, padidinsite savo verslo efektyvumą.
  • Duomenys automatiškai bus įkeliami kiekvieną dieną.
  • Automatizuotas procesas taupys Jūsų laiką ir resursus.
  • Jūsų duomenys bus saugūs.

Nemokama paslauga planams Ekspertas ir Partneris

PRADĖKITE NAUDOTIS 

Sujungimo instrukcija


1. Sudarykite sutartį su Swedbank

Parametrai → Swedbank 
Sutartį galima sudaryti paspaudus ant nuorodos Swedbank interneto banke verslui prisijungus su kvalifikuotu elektroniniu parašu (M-parašu, SmartID ar ID kortele). 
Sudarykite sutartį, pasirenkant B1.lt kaip operatorių. Laukelyje ERP/IT sistemos pavadinimas pasirinkite „Kita“. Pasirašius sutartį gausite sutarties numerį, B1.lt programoje reikės jį įvesti. 
Pastaba: Sudarius šią sutartį papildomai Swedbank mokėti nereikės.


Pasirašius sutartį pažymėkite varnele „Aš pasirašiau sutartį, turiu sutarties numerį ir noriu užsakyti paslaugą“ ir spauskite mygtuką „Užsakyti paslaugą“ .

2. Sujunkite B1.lt programą su Swedbank

Parametrai → Swedbank
Atsidariusiame lange - laukelyje „Buh. bankas“ pasirinkite banko sąskaitą, kurią norite aktyvuoti automatiniam banko išrašų importui. „Sutarties nr.“  įveskite Swedbank sutarties numerį. Užpildžius laukus, spauskite mygtuką „Sujungti“.

Paspaudus „Sujungti“ gausite pranešimą, kad reikalingas įmonės tapatybės patvirtinimas.

3. Patvirtinkite įmonės tapatybę

Patvirtinkite įmonės tapatybę: turite papildyti jūsų įmonės B1 balansą 5€‎ suma iš Swedbank sąskaitos, kurią susiejate. Paspauskite mygtuką „Pildyti B1 balansą“.
Mokėjimo paskirtyje tiksliai įrašykite įmokos kodą, kuris yra nurodytas išankstinėje sąskaitoje. Po atlikto mokėjimo gautos lėšos bus perkeltos į jūsų įmonės B1 balansą. Šį veiksmą reikia atlikti tik vieną kartą, prijungiant kitas tos pačios įmonės sąskaitas Jums pakartotinai pildyti balanso nereikės.

Kol neatliksite šio veiksmo - negalėsime patvirtinti jūsų įmones tapatybės ir banko išrašai iš Swedbank automatiškai nebus keliami į B1.lt. Po įmones tapatybės patvirtinimo banko išrašai bus sinchronizuojami su B1.lt vieną kartą per parą (nakties metu).

Padarius visus žingsnius banko operacijos automatiškai bus importuojamos kiekvieną rytą į B1.lt programą „Bankas → Išrašų importas modulį“. Jums tik reikės pasitikrinti įrašus ir importuoti į „Bankas → Bankas modulį“. Programa sukuria banko išrašą, t.y. vieną failą už mėnesį ir pildo jį automatiškai kiekvieną dieną.

Kol failas užregistruotas „Bankas → Išrašų importas modulyje“, įrašai nedalyvauja apskaitoje, t.y. neturi kor. sąskaitų, tik sutvarkius juos ir paspaudus mygtuką „Importuoti, mokėjimai bus užsiregistruoti „Bankas → Bankas modulyje“, atsiras ir kor. sąskaitos.

Pastaba. Automatinis banko išrašo importas veikia tik juridinėms įmonėms. Fizinis asmuo šios paslaugos aktyvuoti negali.

Klientų klausimai


Kaip nutraukti sutartį su Swedbank banko sistemoje?

Dėl Swedbank Gateway sutarties nutraukimo turite kreiptis į Swedbank vadybininkus.

 

Kaip nutraukti sutartį su Swedbank B1.lt programoje?
Parametrai → Swedbank 
Nuėjus į modulį atidarius raktą spauskite mygtuką „Trinti“.