Automatinis Paysera banko išrašų importas

Kaip tai veikia?

Sujungus Paysera su B1.lt, banko išrašai automatiškai bus importuojami kiekvieną rytą. Atlikite kelis žingsnius sujungimui ir duomenys jau bus B1.lt programoje.


Sumažės rankinio darbo

Banko išrašai keliauja iš Paysera banko į B1.lt programą
Nebereikės formuoti, saugoti ir kelti banko išrašų rankiniu būdu

Išaugs paslaugos kokybė

Sumažinsite laiko sąnaudas
Banko išrašų duomenys atsinaujins kiekvieną dieną
Padidinsite savo verslo efektyvumą

Kiek tai kainuos?

b1dd

Automatinis išrašų importas

Dėl techninių klausimų kreiptis į konsultavimo sistemą
Atsiradus klausimams dėl įsigijimo kreiptis: Kontaktai

Nemokamai

Planams Ekspertas arba Partneris

Instrukcija sujungimui su Paysera


Parametrai→Paysera
B1.lt programoje Paysera modulyje spauskite mygtuką „+Užsakyti paslaugą“.

Atsidariusiame lange - laukelyje „Buh. bankas pasirinkite banko sąskaitą, kurią norite aktyvuoti automatiniam banko išrašų importui. Laukelyje „Sinchronizuoti išrašus nuo“ – nustatykite nuo kokios datos norite sinchronizuoti užsakymus. Užpildžius laukus, spauskite mygtuką ,,Išsaugoti“. 

Gausite pranešimą, kad Paysera reikalauja patvirtinimo iš vartotojo. Paspaudus ,,Pereiti ir patvirtinti“ Jūs būsite peradresuoti į Paysera sistemos svetainę. Paspauskite mygtuką ,,Pereiti ir patvirtinti“, jei sutinkate.

Programa nukels Jus į Paysera banko sistemą, prisijunkite. Užpildžius laukus spauskite mygtuką ,,Prisijungti“.

Atsiradusioje lentelėje pasirinkite per kokį įrenginį norite prisijungti: mobilioji programelė ar suvedus slaptažodį. Pasirinkus spauskite mygtuką ,,Prisijungti“ ir suveskite prisijungimo duomenis.


Atsidariusiame lange ,,Pasirinkite sąskaitą, kuri bus susieta su B1.lt programoje sąskaita. Pasirinkite tą pačią atsiskaitomąją sąskaitą, kurią buvote pasirinkę prieš tai, t.y. kurią norite sujungti. 
B1.lt prašomos teisės (B1.lt) laukelyje susipažinkite su teisėmis, jei sutinkate spauskite mygtuką ,,Suteikiu teisę išvardintai informacijai gauti“.
Gausite pranešimą, jei teisės yra patvirtintos ir iš Paysera banko būsite sugrąžinami į B1.lt programą.


Banko operacijos automatiškai bus importuojamos kiekvieną rytą į B1.lt sistemą Bankas→Išrašų importas modulį. Jums tik reikės pasitikrinti įrašus ir importuoti į Bankas→Bankas modulį. Programa sukuria banko išrašą, t.y. vieną failą už mėnesį ir pildo jį automatiškai kiekvieną dieną.

Pastaba: Kol failas yra Bankas→Išrašų importas modulyje, įrašai nedalyvauja apskaitoje, t.y. neturi kor. sąskaitų. Tik sutvarkius juos ir paspaudus mygtuką importuoti, mokėjimai užsiregistruos Bankas→Bankas modulyje, atsiras ir kor. sąskaitos.