Automatinis Paysera banko išrašų importas į B1.lt

Automatinis Paysera banko išrašų importas

Kaip tai veikia?

Sėkmingai atlikus paprastą sujungimo procesą tarp Paysera ir B1.lt, banko išrašai bus kiekvieną dieną automatiškai importuojami į apskaitos programą.

Sujungimo privalumai

  • Paysera išrašų nereikės importuoti rankiniu būdu į B1.lt programą.
  • Optimizavus banko išrašų importą, padidinsite savo verslo efektyvumą.
  • Duomenys automatiškai bus įkeliami kiekvieną dieną.
  • Automatizuotas procesas taupys Jūsų laiką ir resursus.
  • Jūsų duomenys bus saugūs.

Veikimo principas

Veikimo principo detalizacija

Nemokama paslauga planams Ekspertas ir Partneris

PRADĖKITE NAUDOTIS 

Sujungimo instrukcija


1. B1.lt programoje nustatykite parametrus
Parametrai→Paysera
B1.lt programoje Paysera modulyje spauskite mygtuką „+Užsakyti paslaugą“.

Atsidariusiame lange - laukelyje „Buh. bankas pasirinkite banko sąskaitą, kurią norite aktyvuoti automatiniam banko išrašų importui. Laukelyje „Sinchronizuoti išrašus nuo“ – nustatykite nuo kokios datos norite sinchronizuoti užsakymus. Užpildžius laukus, spauskite mygtuką ,,Išsaugoti“. 

Gausite pranešimą, kad Paysera reikalauja patvirtinimo iš vartotojo. Paspaudus ,,Pereiti ir patvirtinti“ Jūs būsite peradresuoti į Paysera sistemos svetainę. Paspauskite mygtuką ,,Pereiti ir patvirtinti“, jei sutinkate.

2. Paysera nustatymai
Programa nukels Jus į Paysera banko sistemą, prisijunkite. Užpildžius laukus spauskite mygtuką ,,Prisijungti“.

Atsiradusioje lentelėje pasirinkite per kokį įrenginį norite prisijungti: mobilioji programelė ar suvedus slaptažodį. Pasirinkus spauskite mygtuką ,,Prisijungti“ ir suveskite prisijungimo duomenis.


Atsidariusiame lange ,,Pasirinkite sąskaitą, kuri bus susieta su B1.lt programoje sąskaita. Pasirinkite tą pačią atsiskaitomąją sąskaitą, kurią buvote pasirinkę prieš tai, t.y. kurią norite sujungti. 
B1.lt prašomos teisės (B1.lt) laukelyje susipažinkite su teisėmis, jei sutinkate spauskite mygtuką ,,Suteikiu teisę išvardintai informacijai gauti“.
Gausite pranešimą, jei teisės yra patvirtintos ir iš Paysera banko būsite sugrąžinami į B1.lt programą.


Banko operacijos automatiškai bus importuojamos kiekvieną rytą į B1.lt sistemą Bankas→Išrašų importas modulį. Jums tik reikės pasitikrinti įrašus ir importuoti į Bankas→Bankas modulį. Programa sukuria banko išrašą, t.y. vieną failą už mėnesį ir pildo jį automatiškai kiekvieną dieną.

Pastaba: Kol failas yra Bankas→Išrašų importas modulyje, įrašai nedalyvauja apskaitoje, t.y. neturi kor. sąskaitų. Tik sutvarkius juos ir paspaudus mygtuką importuoti, mokėjimai užsiregistruos Bankas→Bankas modulyje, atsiras ir kor. sąskaitos.

 

 

B1.lt — mažina aptarnavimo kaštus ir didina apskaitos įmonės produktyvumą