Kaip užsisakyti individualų spausdinimo formos šabloną?

DUK / Kaip užsisakyti individualų spausdinimo formos šabloną?

  1. Atsiųsti norimą šablono pavyzdį į programoje esantį „Konsultavimas“  (galimi šriftai: DejaVu Sans, DejaVu Sans Mono, DejaVu Serif);
  2. Sulaukti B1.lt patvirtinimo, kad galimas pageidaujamo šablono sukūrimas;
  3. Minimali šablono kaina (PVM sąskaita — faktūra, sąskaita —faktūra, važtaraštis) nuo 250 € + PVM;
  4. Pervesti sutartą mokestį pagal pateiktą išankstinę sąskaitą į kontaktuose nurodytą sąskaitą;
  5. Sulaukti individualaus spausdinimo formos šablono (paruošimas trunka nuo 2 dienų iki mėnesio);

Pastaba:

  • Individualus šablonas, tai bet kokie B1.lt šablono pokyčiai: pavadinimo pakeitimas, šrifto pasirinkimas, papildomos informacijos įkėlimas, nereikalingos informacijos nuėmimas, stulpelių ar eilučių išdėstymo pakeitimas, teksto dydžio ar ryškumo koregavimas ir pan.
  • Po užsakymo įvykdymo, papildomi (užsakyme neaprašyti) koregavimai daromi tik už papildomą mokestį.
  • Šablonas niekada neatitiks 100% užsakyto šablono pavyzdžio, kadangi šablonas ruošiamas su JasperReports programa (ne Paint, Word ar PhotoShop), patikrinamas jo veikimas B1.lt sistemoje ir tik tada pajungiamas įmonės paskyroje.
  • Individualaus šablono kopijavimas neįmanomas kitam spausdinimo formos šablonui ar kitai vartotojo įmonei, nes skiriasi kiekvieno šablono struktūra (pvz.: PVM sąskaitos faktūros turi 35 laukus, prekių priėmimo-perdavimo aktas - 26).
  • Užsakytas šablonas nėra susietas su programos atnaujinimais, todėl individualus šablonas gali po kurio laiko "pasenti" ir neturėti papildomų reikiamų laukų. Norint atlikti bet kokius atnaujinimus ar pakeitimus, šie darbai bus apmokestinti.