Ar Google neignoruos pasikartojančių straipsnių?

DUK / Ar Google neignoruos pasikartojančių straipsnių?

Kiekvienas turinio (video, teksto, paveiksliukų, audio) panaudojimas (teisiškai ir logiškai pagrįstas) padeda turinio kūrėjui.

Štai kelios priežastys:

 1. Turinys nėra tapatus Google „akyse“
  Dažniausiai tai nėra tas pats tekstas, o tik jo dalis ir  jis panaudojimas kitame kontekste (susietas su kitais straipsniai, priskirtas rubrikai, autorius turi savo paskyrą, ir t.t.).
 2. Sustiprėja originalaus straipsnio vertė
  Visada yra  nurodytas autorius. Bet koks SEO specialistas patvirtins, kad jei straipsnis „perpostintas“ internete 10.000 kartų su nuoroda į originalą – tai stipriai padidina originalios svetainės vertę
 3. Žinutės pasiekiamumas išauga
  Straipsnis rašomas, kad tikslinės žinutės pasiektų teisingus vartotojus. Po to straipsnis (ar nuorodą į jį) talpinami į Facebook, Linkedin, ir t.t., kad daugiau žmonių į jį sureaguotų. Tad tvarkingas paskelbimas tinkamuose portaluose padidina žinutės pasiekiamumą
 4. Sustiprina prekės ženklą
  Jeigu esate cituojamas dažniau negu Jūsų konkurentas, ypač leidiniuose, susietais su mokymu, akivaizdu kad prekės ženklo citavimo indeksas išauga ir offline, ir online. O tai taipogi sustiprina Jūsų svetainę, nes žmonės ieško Jūsų Google sistemoje.