Bendradarbiavimas su darbo ginčų komisija, kai pasiekiami neprofesionalaus darbo ginčo vedimo kraštutinumai:
- Arba apskritai vengiama bendradarbiauti, bendraujama pasyviai;
- Arba bendradarbiaujama pernelyg uoliai.
Tai mėgėjiško darbo ginčo vedimo atspindys. Su darbo ginčų komisija bendradarbiauti būtina, bet nereikia to daryti uoliai ir labai „kaltai“, nes darbo ginčų komisija neturi daug laiko ir galimybių skirti dėmesio visomis darbo ginčo stadijomis vienodai. Daugiausia laiko gali skirti posėdžio metu arba paskutinę savaitę prieš posėdį.
Ginčai nagrinėjami maždaug kas savaitę, nors praktikoje pasitaiko ir išimčių, kada komisija posėdžiauja 2 ar 3 kartus per savaitę pasidalindamos savaitės darbo ginčų krūvį per kelias dienas. Tačiau 2 savaitėmis anksčiau nebus nagrinėjamas darbo ginčas, nes tuo metu yra kitos savaitės darbo ginčai, kurie yra aktualūs.
Šiuo atveju uolumas nėra reikalingas, bet bendradarbiauti reikia. Svarbu teikti reikiamus dokumentus neformalizuojant tvarkos, palaikyti bendradarbiavimą, tačiau įkyriai neatakuoti.
Jei yra bandoma paveikti darbo komisiją, pavyzdžiui, skambučiais, laiškais, tai išbalansuoja komisiją ir parodo ginčo vedimo neprofesionalumą.
Straipsnis laukia autoriaus
Straipsnis „“ dar kuriamas. Nespėjame rašyti :) Turite atitinkamos patirties? Parašykite šitą straipsnį, o mūsų redaktoriai jį patikrins ir patvirtins. Kodėl man naudinga rašyti? Kaip parašyti straipsnį?Redaguoti straipsnį
Susiję straipsniai
Resursai
10 aktyviausių autorių :
Vienijame geriausius apskaitos ir mokesčių specialistus ir kviečiame būti enciklopedijos autoriumi! Taip padidinsite savo ir savo įmonės ar įstaigos žinomumą verslo bendruomenėje!Kodėl man naudinga rašyti?