Klausimas:
„Ar galime per OIRA atlikti pilnai rizikos vertinimą biuro ofise? Juk patys negalime išmatuoti šilumos, drėgmės, apšvietimo, ergonomikos?"
Atsakymas:
Galite atlikti per OIRA ir Valstybinė darbo inspekcija tikrai priima noriai. Tas matavimas, pasikabinkite ofise termometrą ir drėgmės matavimo prietaisą. Temperatūra ir drėgmė, retas atvejis, kad paveiktų. Proto ribose, tačiau tai maža rizika, dėl to galime nevertinti šių veiksnių.
Straipsnis laukia autoriaus
Straipsnis „“ dar kuriamas. Nespėjame rašyti :) Turite atitinkamos patirties? Parašykite šitą straipsnį, o mūsų redaktoriai jį patikrins ir patvirtins. Kodėl man naudinga rašyti? Kaip parašyti straipsnį?Redaguoti straipsnį
Susiję straipsniai
Resursai
10 aktyviausių autorių :
Vienijame geriausius apskaitos ir mokesčių specialistus ir kviečiame būti enciklopedijos autoriumi! Taip padidinsite savo ir savo įmonės ar įstaigos žinomumą verslo bendruomenėje!Kodėl man naudinga rašyti?