B1.lt jau turi galimybę sinchronizuotis su SPS kasos aparatu „Quorion CR28“, kurio veikimui ir duomenų perdavimui nereikalingas interneto ryšys prekybos vietoje.

sps_970x360

QUORION CR 28

Quorion CR 28 sujungimas su B1.lt

Įvykdyti pardavimai (sąskaitų išrašymas, duomenų apie klientą išsaugojimas, prekių nurašymas) automatiškai sinchronizuojasi su B1.lt apskaitos sistema per GSM mobilų ryšį.

Kasos aparatas skirtas tiek mažai parduotuvėlei, tiek plačiam prekybos tinklui. Didelis prekių kodų skaičius, labai greitas spausdintuvas, darbas POS režime, skirtingi prekių kainų lygiai ir daug kitų funkcijų.

B1.lt POS kasos aparatai

B1.lt buhalterinė programa + SPS Quorion CR28 POS kasos aparatas – ir visa tai tik už 49 Eur/mėn.

Kasos aparatas Quorion CR28 gali apsikeisti duomenimis (pakeisti prekių sąrašą ar nuskaityti pardavimus) ne tik tiesiogiai prijungtas prie kompiuterio, bet ir nuotoliniu būdu (per GPRS modemą). Šiuo atveju prie kasos aparato įrengiamas GPRS modemas, o kitoje vietoje (kur svarbu apsikeisti duomenimis - net kitame mieste) turi būti kompiuteris su interneto ryšiu. Nuotolinio ryšio funkcija leidžia apsikeisti duomenimis ne tik su vienu, bet su keliais ar keliolika nutolusių kasos aparatų. Tai įgalina turėti tinklą pardavimo taškų, iš kurių pardavimų informacija suplaukia į vieną centralizuotą buhalteriją. Be to, tai mobilus sprendimas, nes perkeliant pardavimo tašką iš vienos vietos į kitą nereikia galvoti apie ryšio laidų perjungimą.

Informacija dėl kasos aparato Quorion CR28 ir jo įrengimo:

UAB "Straujos" prekybos sistemos
Tel. +370 5 2375625
El. paštas  

Plačiau apie Quorion CR28 kasos aparatą

 

 

 

 

 Jeigu reikia buhalterinės įmonės, kuri galėtų padėti vesti buhalterinę apskaitą ir konsultuoti, rašykite - parekomenduosime.