POS prekybos taškams

B1.lt POS prekybos taškas

Jūsų prekybos taškas neturi interneto ryšio?

POS sistema – kompiuterinis kasos terminalas, naudojamas vietose, kuriose vyksta atsiskaitymo operacijos. POS ir B1.lt sinchronizacija galima plano „Ekspertas“ vartotojams. Sujungus POS ir B1.lt, įvykdyti pardavimai (sąskaitų išrašymas, duomenų apie klientą išsaugojimas, prekių nurašymas) automatiškai sinchronizuojami su B1.lt apskaitos programa per GSM mobilų ryšį.

 
GAMA POS sujungimas su B1.lt
ASPA POS sistema GAMA
B1.lt galima sujungti su POS sistema GAMA su fiskaliniu spausdintuvu FP-1000 ar FP-2000 (bazinės kainos) bei fiskaliniu bloku ASFA 100 (bazinės kainos) ir ASFA 200, kurie prijungti prie personalinio kompiuterio palaiko neribotą prekių kodų ir grupių skaičių, taros supirkimą, papildomos valiutos funkciją, kvitų anuliavimą ir daugybę kitų funkcijų. Jūs galite parsisiųsti ASPA kasos aparatui skirtą sinchronizavimo programą. Ji turi būti įdiegta kompiuteryje, kuris yra sujungtas su GAMA kasos aparatu.
Kiekvienas pardavimo čekis į B1.lt importuojasi kaip atskiras pardavimas.

Dėl kasos aparato įrengimo kreiptis:
UAB "ASPA"
Tel. +370 5 2766427
info@aspa.lt

SPS Quorion sujungimas su B1.lt
SPS Quorion CR28 POS

B1.lt turi galimybę sinchronizuotis su SPS kasos aparatu „Quorion CR28“, kurio veikimui ir duomenų perdavimui nereikalingas nei kompiuteris, nei interneto ryšys prekybos vietoje. Įvykdyti pardavimai automatiškai sinchronizuojasi su B1.lt apskaitos programa per GSM mobilų ryšį. Nuotolinio ryšio funkcija leidžia apsikeisti duomenimis ne tik su vienu, bet su keliais ar keliolika nutolusių kasos aparatų.
Visi pardavimo čekiai į B1.lt importuojasi  kaip vienas bendras pardavimas. 

Dėl kasos aparato įrengimo kreiptis:
UAB "Straujos prekybos sistemos"
Tel. +370 5 2375625
vilnius@sps.lt