Modulis, kuriame galite sugeneruoti Partnerio unikalią nuorodą/kodą. Paspaudus sutikimo mygtuką jūs jau dalyvaujate Partnerystės programoje.

 • Sukaupta suma: vartotojo partnerystės balansas. Jame matose nuo kokio vartotojo ir kokia suma jums įkrito į partnerystės balansą, bei kiek pinigų jums B1.lt administracija išmokėjo.
 • Registruoti vartotojai: matosi visi jūsų pakviesti vartotojai, kurie prisijungė prie B1.lt per partnerystės (Affilate) nuorodą. Taip pat galite pamatyti, kokį planą jie yra pasirinkę.

Pastaba: Siunčiant pakvietimą, prisijungti prie įmonės, jei dalyvaujate Partnerystės programoje, vartotojas automatiškai priskiriamas prie rėmėjų sąrašo. Atskirai siųsti Partnerystės nuorodos siųsti nereikia.

 
 

Partnerystės programos pavyzdys

Kaip tai veikia matematiškai? Tiesiog vienos apskaitos įmonės pvz.:

 • Vedama apskaita 75 įmonėms ir mokama į B1.lt balansą kas mėnesį 150€ be PVM.
  Tai yra sąnaudos.
 • 80% apskaitos įmonės klientų patys veda sąskaitas, žiūri skolas, stebi kliento istorijas, bankus ir t.t. ar turi e-verslą, iš kurio sąskaitos ir bankas automatiškai įkrenta į B1.lt. Jie visi sumažina darbą apskaitos įmonei ir vidutiniškai sumoka apie 15€ už programą.
  Šitie vartotojai sumoka į B1.lt: 75 įmonės * 80% * 15€ = 900€ be PVM.
  25% šitų pinigų grįžta apskaitos įmonei į sąskaitą. Tai yra pajamos.
 • Apskaitos įmonė uždirba 900€ * 25% ir išleidžia 150€, t.y. mėnesinis pelnas padidėja 75€.
  Apskaitos įmonės klientai patys suvedą didžiąją dalį duomenų, patys pažiūri skolas – vienaip ar kitaip sumažina darbą, ir apskaitos įmonė dar uždirba.
Kodėl negaunu partnerystės taškų?

Partnerystės taškai nesiskaičiuoja, jeigu darbuotojai pildo tos pačios įmonės (ar įmonių grupės) balansą.

Kaip perkelti sukauptus partnerystės taškus į įmonės balansą?

Paskyra → Partnerystė

Partnerystės taškus galima panaudoti pasirinkus tabą „Sukaupta suma”. Spauskite mygtuką „Perkelti įmonės balansą”. Atsiradusioje lentelėje užpildykite laukus, t.y. pasirinkite įmonę į kurios balansą bus pridėti partnerystės taškai. „Išmokėti” laukelyje įrašykite skaičių, kokią partnerystės taškų sumą norite, kad būtų išmokėta. Užpildžius laukus spauskite mygtuką „Pervesti” ir „Taip”.