Microsoft Dynamics NAV (Navision)

„Microsoft Dynamics NAV“ verslo valdymo sistema padeda integruoti ir automatizuoti pagrindinius įmonės procesus – finansus, prekybą, sandėliavimą, gamybą, projektų valdymą, paslaugas, CRM – vienoje sistemoje, sukuriant vieną informacijos šaltinį, taip užtikrinamas informacijos tekėjimas per įmonę. „Microsoft Dynamics NAV“ paskirtis – supaprastinti ir racionalizuoti visoje organizacijoje vykdomus verslo procesus, kad galėtumėte efektyviau juos valdyti, siekdami didesnio pelno ir rentabilumo.

* Informacija paimta iš Microsoft Dynamics NAV (Navision) buhalterinės apskaitos programos kūrėjų svetainės.

Palygink Microsoft Dynamics NAV (Navision) tam tikras funkcijas su kitomis programomis

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.
Nemokama
(30 dienų)
30 dienų
Nereikia įdiegti. Veikia be „Remote“
Minimali kaina, Eur/mėn. už Bazinį paketą*
5 Eur/mėn.
Viešai kaina nerodoma
Skirtingos vartotojų teisės
Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
Veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis
Atviras API
Paskutiniai atnaujinimai svetainėje
2018
2018

Informacija atnaujinta: 2018-06-14
– Informacija tikslinama.

* Bazinį paketą sudaro dvylika pagrindinių modulių: Klientai / Sandėlis / DK / Bankas / Kasa / Ataskaitos / Darbuotojai / Gamyba / Ilgalaikis turtas / Dokumentai / Darbo užmokestis (apskaita, deklaracijos) / i.MAS.

Jei esate Microsoft Dynamics NAV (Navision) programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu info@b1.lt.