eBuhalterė.lt

Buhalterija – neatsiejama kiekvieno verslo, kiekvienos įstaigos ar organizacijos veiklos dalis. Todėl itin svarbu, kad ją vesti būtų paprasta, patogu, kad finansiniai duomenys būtų visada prieinami ir saugūs.

Kasdienė buhalterija neįsivaizduojama be bankinių operacijų, pranešimų ir deklaracijų teikimu. Su ebuhaltere.lt jas atlikti bus dar paprasčiau, nes joje įdiegta integracija su visų bankų elektroninėmis bankininkystės sistemomis, taip pat su Valstybinės mokesčių inspekcijos bei „Sodros“ elektroninėmis sistemomis.

Tačiau jeigu Jums reikalingos ataskaitos, duomenis iš ebuhaltere.lt galima perkelti į visas populiarias kompiuterines programą visais populiariais formatais. 

* Informacija paimta iš eBuhalterė.lt programos kūrėjų svetainės.

Palygink eBuhalterė.lt tam tikras funkcijas su kitomis programomis

Žemiau pateikiama informacija yra skirta informuoti vartotojus apie B1.lt produkto savybes. Informacija nėra skirta išsamiai palyginti B1.lt ir kitus produktus. Tai negali būti suprasta kaip pilnas objektyvus palyginimas, ir kad B1.lt produktas yra visomis savybėmis geresnis.
Nemokama
(30 dienų)
Nereikia įdiegti. Veikia be „Remote“
Minimali kaina, Eur/mėn. už Bazinį paketą*
5 Eur/mėn.
Nemokamai
Skirtingos vartotojų teisės
Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
Veikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis
Atviras API
Paskutiniai atnaujinimai svetainėje
2018
2013

Informacija atnaujinta: 2018-06-14
– Informacija tikslinama.

* Bazinį paketą sudaro dvylika pagrindinių modulių: Klientai / Sandėlis / DK / Bankas / Kasa / Ataskaitos / Darbuotojai / Gamyba / Ilgalaikis turtas / Dokumentai / Darbo užmokestis (apskaita, deklaracijos) / i.MAS.

Jei esate eBuhalterė.lt programos kūrėjas ir radote netikslumų, prašome pranešti el. paštu info@b1.lt.