6. Nustatykite el. parduotuvės parametrus ir aktyvuokite prisijungimą prie eBay

DUK / 6. Nustatykite el. parduotuvės parametrus ir aktyvuokite prisijungimą prie eBay

Parametrai → Integracijos → Ebay

Modulyje spauskite mygtuką „+Užsakyti paslaugą“ ir spauskite „Taip“. Atsidariusiame lange užpildykite reikiamus laukus, parametrai sudaryti iš keturių dalių:

  • Bendri nustatymai;
  • Prisijungimo nustatymai;
  • Buhalteriniai nustatymai;
  • Naudojami PVM tarifai.

6.1. Bendri nustatymai:
Pavadinimas „eBay1“ priskiriamas automatiškai, bet galite jį pakeisti Jūsų pasirinktu variantu.

6.2. Prisijungimo nustatymai:

Svetainės ID – 3, šis parametras sukonfigūruojamas automatiškai. Parametras 3 – tai Ebay UK. Jei norite pakeisti šį parametrą, iš sąrašo ,,Galimos reikšmės“ galite pasirinkti Jums tinkamą, t.y., 0 – Ebay United States. 2 – Ebay Canada (English), 3 – Ebay UK, 15 – Ebay Australia, 16 – Ebay Austria ir t. t.
„Imti tik užsakymus, kur pardavėjo el. paštas yra“ – šis laukas nėra privalomas. Tai papildomas ribojimas, jei turite kelis susietus el. paštus  su viena Ebay paskyra. Įvedus į šį lauką el. paštą, bus gaunama  tik tų pardavimų informacija, kurie susieti su šiuopaštu.
Parinktyse „Sinchronizuoti užsakymus nuo“ ir „Buhalterija skaičiuojama nuo“ nustatykite datą, nuo kada norėsite sinchronizuoti duomenis. Būtinai užpildykite abi parinktis.
Funkcija „Sekanti sinchronizacija“  rodo informaciją, kada bus sekanti sinchronizavimo data.
Funkcija „Prieigos galiojimo laikas“ – parodo laiką, iki kada galioja prieiga prie Ebay platformos. Šis laikas susijęs su Ebay rakto galiojimo terminu.
Pastaba. Jei norite paspartinti sinchronizaciją, duomenis sinchronizuoti galite rankiniu būdu , t.y., paspauskite mygtuką viršuje ,,Gauti duomenis“. Rekomenduojame šio mygtuko nespausti dažnai, nes Ebay serveris gali laikinai užblokuoti prieigą..6.3. Buhalteriniai nustatymai:
Užpildykite laukus pažymėtus žvaigždute, priskirkite anksčiau sukurtas operacijas ir korteles, t.y. aprašytas 3, 4 ir 5 punktuose.
Laukas „Pardavimų operacija ES fiziniams asmenims“ pildomas tais atvejais, kai įmonė registruota OSS sistemoje ir norima atskirti pardavimus Fiziniams asmenims iš ES.

6.4. Naudojami PVM tarifai:

Ties parinktimi ,,Naudojami PVM tarifai“, paspaudus mygtuką „+ Nustatyti PVM tarifus“, užpildykite laukus. Kokius PVM tarifus nustatysite „PVM tarifo importas“ lentelėje, tokie tarifai ir bus sugeneruoti prie atitinkamos valstybės. Būtini PVM tarifų nustatymai:

  • PVM mokėtojas (ES)
  • Ne PVM mokėtojas (ES)
  • Kiti (ne iš ES)

Spauskite „+ Importuoti“.

Pastaba. Jei Jums yra suteiktas dar vienas PVM mokėtojo kodas ir Jūs turite teisę parduoti su kitu PVM tarifu, pažymėkite tai nustatymuose prie atitinkamos valstybės, t.y., įrašykite kitus naudojamus PVM tarifus.

6.5. Nurodžius visus parametrus, spausti mygtuką viršuje ,,Išsaugoti“.

Atsiradusioje lentelėje pasirodys tekstas: ,,„Ebay“ reikalauja patvirtinimo iš vartotojo. Paspaudus „Pereiti ir patvirtinti“ Jūs būsite peradresuoti į „Ebay“ sistemos svetainę, kurioje galėsite tai padaryti. Atkreipkite dėmesį, kad B1.lt atpažinsužsakymus tik tada, kai Jūs sėkmingai patvirtinsite sujungimą. Tęsti?
Spauskite ,,Pereiti ir patvirtinti“.


Programa nukelia Jus prie Ebay platformos. Prisijunkite prie Ebay ir spauskite ,,Agree“.
Programa vėl Jus nukels į B1.lt sistemą. Spauskite ,,Išsaugoti“.