Apie B1.lt


 
Nemokama apskaitos programa
B1.lt — didžiausia lietuviška apskaitos programa debesyje *

B1.lt — sukurta Profis Group (rinkoje nuo 2003 metų), atsižvelgiant į iškilusį poreikį supaprastinti buhalterijos tvarkymą bei sumažinti išlaidas, kurias patiria įmonės, įsigydamos brangią apskaitos programinę įrangą. Mūsų misija — padėti visoms įmonėms Lietuvoje sumažinti buhalterinės apskaitos kaštus iki 10 kartų.

Efektyvios įmonės tikslas — patogiai ir saugiai perkelti buhalteriją į debesį, tam, kad buhalteriai galėtų apskaitą tvarkyti ir duomenis pasiekti iš bet kurio kompiuterio, su bet kokia operacine sistema, kad direktorius, pardavimų vadovas, vadybininkas, sandėlininkas galėtų dirbti naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Suteikti galimybę direktoriui ar akcininkui lengvai gauti reikiamas ataskaitas, duomenis ir atlikti norimus veiksmus netrukdant ir nelaukiant buhalterių.

B1.lt turi visus būtinus modulius visapusiškam buhalterijos  tvarkymui tiek prekybos ir paslaugų įmonėms, tiek ir gamybos bei transporto įmonėms. Programoje automatizuotos pagrindinės buhalterinės funkcijos, todėl įmonės apskaita tvarkoma efektyviau ir paprasčiau — patiriamos mažesnės laiko sąnaudos. Vienu metu prie buhalterinės apskaitos programos gali prisijungti ir dirbti neribotas kiekis darbuotojų. 

B1.lt saugumui užtikrinti naudojamas SSL sertifikatas, programa talpinama Amazon serveriuose. Programa tinkama integracijai su skirtingomis programomis bei el.parduotuvėmis per API.

* Didžiausia — reiškia turinti daugiausiai įmonių, kurios veda realią apskaitą.
Lietuviška — reiškia sukurta Lietuvoje ir  ją sukūrė lietuviško kapitalo įmonė.
Apskaitos programa — reiškia apskaitos (buhalterinė) programa, kuri turi visus būtinus apskaitos modulius ir ataskaitas į VMI ir SoDra.
Debesyje — reiškia SaaS (Software as a Service, lietuviškai „Programinė įranga kaip Paslauga”) pagrįsta programa, t. y. vieninga programa platinama centralizuotai (o ne daug atskirų kopijų), prie kurios jungiasi ir naudojasi daug klientų vienu metu.