1. Buhalterinės apskaitos įvadas
Buhalterinės apskaitos įvado pamokos metu sužinosite apie buhalterinės apskaitos apibrėžimą ir tikslus, fundamentinį apskaitos principą, balansą, pelną ir pelno (nuostolių) ataskaitą.
Gautų žinių pritaikymas
2. Sąskaitų planas
Sąskaitų plano pamokos metu sužinosite apie fundamentinį apskaitos principą, balanso sandara, pelno (nuostolių) ataskaitos sandara, sąskaitų planą bei sąskaitų plano naudojimą.
3. Dvejybinis įrašas
Dvejybinio įrašo pamokos metu sužinosite apie sąskaitų korespondencijos taisyklę, sąskaitų korespondencijos sudarymo eigą, ūkinių operacijų registravimą.
4. Įvykių ir operacijų registravimas
Įvykių ir operacijų registravimo pamokos metu sužinosite apie apskaitos registrus, bendrąjį žurnalą, T-formos sąskaitas bei Didžiąją knygą.
5. Praktinio uždavinio sprendimas
Praktinio uždavinio sprendimas nuo bendrojo žurnalo iki finansinių ataskaitų sudarymo.
Praktika
Buhalterių kursai yra nemokami, prisijungti gali kiekvienas norintis. Nesvarbu, kur Jūs būtumėte Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ar kitur, buhalterijos kursai prieinami iš bet kur — iš Jums patogios vietos ir Jums patogiu laiku. Tapkite buhalteriu neišeidami iš namų! Užsiregistravus Jums bus priskirtas specialus nemokamas mokinio planas, su kuriuo galėsite pilnavertiškai mokytis buhalterinės apskaitos nemokamai atlikdami praktinės užduotis.
1. Ilgalaikio turto apskaita
Ilgalaikio turto apskaitos pamoka skirta susipažinti su IT įsigijimais ir pasigaminimais (pripažinimo kriterijai, savikainos nustatymas, įvedimas į eksploataciją, pasigaminimo ypatumai), naudojimas (nusidėvėjimo skaičiavimas, remontas ir eksploatacija), likvidavimas ir pardavimas.
2. Atsargų apskaita
Pamokos metu sužinosite apie atsargų apskaitą reglamentuojančius teisės aktus, pagrindines sąvokas, atsargų sąskaitas, atsargų įsigijimo savikainą, atsargų pirkimo valiutas, atsargų apskaitos būdus, atsargų įkainojimo būdus, atsargų įvertinimą, atsargų inventorizaciją ir jos rezultatų registravimą.
3. Mokėjimų apskaita
Pamokos metu sužinosite apie mokėjimų apskaitą reglamentuojančius teisės aktus, pagrindines sąvokas, sąskaitų plano sąskaitas mokėjimams, banką, kasą, atskaitingus asmenis, kasos aparatą, mokėjimų valiutą, kitus pinigų ekvivalentus, inventorizaciją.
4. Nuosavo kapitalo apskaita
Pamokos metu sužinosite apie nuosavo kapitalo reglamentuojančius teisės aktus, nuosavą kapitalą balanse ir sąskaitų plane, kapitalo apskaitą, akcijų priedų apskaitą, perkainojimo rezervo apskaita, kitų rezervų apskaitą, nepaskirstyto pelno (nuostolių) apskaitą.
5. Darbo užmokesčio apskaita
Pamokos metu sužinosite apie darbo užmokesčio apskaitos reglamentą, darbo sutarčių ypatumus, apskaitos dokumentus, DU skaičiavimą ir registravimą apskaitoje, ir dar daugiau.
6. Įsipareigojimų apskaita
Pamokos metu sužinosite apie įsipareigojimų apskaitos reglamentą, pagrindines sąvokas, įsipareigojimų sudėtis (dotacijos, atidėjiniai, mokėtinos sumos, sąnaudos ir pajamos), apskaitos dokumentus, registravimą apskaitoje, informacijos teikimą ir dar daugiau.
7. Pajamų ir sąnaudų grupavimas ir apskaita
Pamokos metu sužinosite apie pajamų ir sąnaudų apskaitos reglamentavimą, pripažinimo kriterijus, klasifikavimą, bei registravimą apskaitoje ir dar daugiau.
8. Finansinės atskaitomybės sudarymas
Pamokos metu sužinosite apie finansinės atskaitomybės sudarymą reglamentuojančius teises aktus, bendrą informaciją apie finansinę atskaitomybę, finansinės atskaitomybes sudėtį, finansinių ataskaitų formas, metinius pranešimus ir kitas ataskaitas, finansinių ataskaitų auditą, finansinių ataskaitų teikimą Registrų centrui.
Prenumeruokite B1.lt YouTube kanalą
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kitame mieste Lietuvoje ar už jos ribų B1.lt buhalterijos kursai pasiekiami iš bet kur. Apskaitos kursai, išsamūs teoriniai bei praktiniai mokymai ne tik pradedantiesiems verslininkams, bet ir pažengusiems buhalteriams.
Prenumeruoti
1. GPM su darbo ir ne su darbo santykiais susijusių, pajamų apmokestinimas
Pamokos metu sužinosite apie gyventojų pajamų apmokestinimą reglamentuojančius teises aktus, pagrindines sąvokas, su darbo ir ne su darbo santykiais susijusių pajamų apmokestinimą bei deklaravimą.
2. Pridėtinės vertės mokestis
Pamokos metu sužinosite apie reglamentą, mokesčio mokėtojus, objektus ir tarifus. Taip pat, apie specialias apmokestinimo PVM schemas, mokestinį laikotarpį, pagrindines lengvatas ir išimtis, registraciją, deklaravimą, sumokėjimą ir kitus ypatumus.
3. Pelno mokestis
Pamokos metu sužinosite apie pelno mokestį reglamentuojančius teisės aktus, pagrindines sąvokas, pelno mokesčio apskaičiavimo metodiką, bei deklaravimo tvarką ir dar daugiau.
4. Nekilnojamojo turto mokestis
Pamokos metu sužinosite apie nekilnojamojo turto mokesčio bendrąją informaciją, mokestinės vertės nustatymą, juridinių ir fizinių asmenų mokamą nekilnojamojo turto mokestį, avansinį nekilnojamojo turto mokestį ir dar daugiau.
5. Taršos mokestis
Pamokos metu sužinosite apie taršos mokestį reglamentuojančius teisės aktus, pagrindines sąvokas, taršos mokesčio apskaičiavimo metodiką bei deklaravimo tvarką ir dar daugiau.
Praktika

Sąskaita per 60 sekundžių
Išrašykite standartines, išankstines ir kreditines PVM sąskaitas-faktūras NEMOKAMAI su B1.lt.
Sąskaitų išrašymas
1. Įmonės sukūrimas ir sąrašų bei ryšių nurodymas
Pamokos metu sužinosite kaip registruojamos menamos įmonės ūkinės operacijos, bus nagrinėjamas pilnas ciklas nuo įmonės sukūrimo ir baigiant finansinėmis ataskaitomis bei mokestinių deklaracijų parengimu.
2. Pirkimai ir pardavimai
Pamokos metu sužinosite kaip apskaitos programoje B1.lt užregistruoti menamos įmonės įvairias mėnesio pirkimų ir pardavimo operacijas.
3. Pinigų operacijos
Pamokos metu sužinosite kaip apskaitos programoje B1.lt registruojamos menamos įmonės mokėjimų bei įplaukų operacijos.
4. Kitos operacijos
Pamokos metu sužinosite kaip apskaitos programoje B1.lt registruojamos menamos įmonės ūkinės operacijos.
5. Ilgalaikis turtas
Pamokos metu išmoksite su B1.lt apskaitos programa registruoti menamos įmonės ūkines operacijas susijusias su ilgalaikiu turtu.
6. Personalo ir DU apskaita

7. Mokesčiai. I.MAS, GPM, SODRA. Deklaracijų formavimas
8. Finansinės ataskaitos ir metų pabaigos procedūros
Kad gauti priminimus apie ateinančias paskaitas ir praktines užduotis rekomenduojame užsiregistruoti.
1. Finansinių ataskaitų rinkinio sudarymas
2. Mažųjų bendrijų apskaitos ypatumai
3. Ne pelno siekiančių organizacijų apskaita
4. Žemės ūkio veiklos apskaita
5. Asmenų vykdančių individualią veiklą apskaita ir apmokestinimas
6. Kuro apskaita
7. Gyventojų pajamų apmokestinimas ir deklaravimas
2. Mažųjų bendrijų apskaitos ypatumai
3. Ne pelno siekiančių organizacijų apskaita
4. Žemės ūkio veiklos apskaita
5. Asmenų vykdančių individualią veiklą apskaita ir apmokestinimas
6. Kuro apskaita
7. Gyventojų pajamų apmokestinimas ir deklaravimas
8. Finansinio turto apskaita
9. Biologinio turto apskaita
10. Individualių įmonių apskaitos ypatumai
11. Juridinio asmens pasirinkimas ir steigimas
12. Inventorizacija
13. Darbo kodeksas buhalteriams
14. Finansinė analizė buhalteriams
9. Biologinio turto apskaita
10. Individualių įmonių apskaitos ypatumai
11. Juridinio asmens pasirinkimas ir steigimas
12. Inventorizacija
13. Darbo kodeksas buhalteriams
14. Finansinė analizė buhalteriams